הגבלת הרשמה תוביל לדעיכת הפורום

וזה בדיוק איך האתר הזה ימות, בדיוק כמו שהאתר הקודם שניסו מת באותה צורה (הגבלת הרשמה)

תודה על הפידבק @cat, הרשתי לנתק את התגובה שלך לאשכול עצמאי בגלל שהאשכול המקורי שבו הגבת נועד להיות אינפורמטיבי למשתמשים שאינם רשומים (מתי ההרשמה פתוחה).

לפני מספר חודשים הייתה הצבעה לגבי מצב ההרשמה וההודעות שבפורום

הייתה החלטה לפתוח לפרקים (התקבלה בסוף יולי), יש שיקולים בעד ונגד מצב הרשמה (פתוח, סגור, מוזמנים בלבד), אני חושש שפורום עם הרשמה חופשית יוביל לפתיחת המון שאלות שכולנו מכירים (ולצערי כרגע לא חוברו תשובות מקיפות להן במסגרת הפורום שניתן להפנות אליהם), אלו שאלות כולנו מכירים:

• איך אני מתחיל.
  • לימודים במכללות.
  • קורסים של מלש"בים ופרוייקטים קדם צבאיים (מגשימים לדוגמה).
  • שחזור (או איך אני פרוץ) לחשבון אינסטגרם, פייסבוק, גוגל.

לרוב אלו שאלות שאינן יחודיות והן חוזרות על עצמן בדרך כזו או אחרת על-ידי משתמש חדש שלא משתמש בפונקציית החיפוש, פתיחת אשכולות כאלו בהיקף רחב מרחיק\מכעיס משתמשים מקצועיים בפורום.

אני מסכים שהמצב על הפנים, אבל אני לא בטוח לגבי פתיחת ההרשמה באופן גורף ישפר את המצב. מוזמנים לחלוק את דעתכם.

כדי לייצר מודל מודרני של HOIL או כל דבר בסגנון (קהילה מצומצמת יותר, אבל פעילות יומית באיכות טובה) אתה צריך קהל ליבה מספיק גדול שישאר ויראה פואנטה להישאר. אתה צריך יותר אנשים.

עכשיו אפשר לפרסם את הפורום בצורה יותר אגרסיבית במקומות הנכונים (ויש הרבה מקומות שלא שמעו על האתר הזה ומספיק חזקים מקצועית כדי להתאים לפה), ואפשר גם לייצר את המשתמשים כדי שיהיו טובים מספיק. עכשיו כשאתה מייצר ומפתח את הקהילה שלך כדי שתהיה טובה, היא רואה פואנטה גדולה בלחזור כי עבורה זה הבית.

כאילו תסתכל עלי, אני נמצא בFXP קרוב ל12 שנים כשהפסקתי ללמוד שם כבר 7 שנים. למה? כי שם התחלתי. וזאת הסיבה שאמשיך לחזור לשם ואתעדף את המקום הזה מאשר hkr.im עד היום שאתקפל לי בחזרה לאדמה. זה המקום שבנה אותי, אז אני אמשיך להופיע שם.

אני חושב שלייצר מודל של פורום שמאפשר לאנשים להתחיל על ידי קריאה פאסיבית, lurking, למידה של איך מתנהגים, הפנמת ההתנהגות “של הזאבים” יביא לך אנשים שיתחזקו וימשיכו להתחזק, ואז בגלל אותה סיבה שלי הם פשוט ימשיכו להישאר פה לא משנה מה.

בין אם זה פרסום אגרסיבי יותר, או שינוי פאזה מסוים בהתאם למודל אחר למתחילים - אני מציע לפתוח את הפורום לכולם. יש המון הגיון לקהילות סגורות כשהן נובעות ממניעים של blackhat, greyhat אם פתאום באלי לפרסם שיטה לעשות משהו לא סבבה ואני רוצה לחלוק אותה לאנשים שאני סומך עליהם ואז אני בעצם מייצר מודל אמון סטייל dark0de ז"ל או הרבה מהפורומים היותר רציניים האחרים שעדיין רצים ונעולים לזרים חזק כדי לשמור על הסודות שלהם.

אבל אתה האדם האחרון בישראל שירצה להריץ משהו כזה (תזכור שבHOIL פרסמו חופשי דברים לא סבבה, פרסמו חולשות חופשי וכו) ואני לא חושב שאי פעם תרצה לעשות משהו כזה. אתה לא אדם שנותן במה לתכנים כאלה, ואני לא חושב שזה כ"כ אופציה. סתם שתכיר את הלגיטימיציה האמיתית היחידה שפורומי האקינג נועלים את עצמם. זה לא כדי לייצר קהל איכותי, אין שום פורום האקינג WHITEHAT איכותי שנועל את עצמו מאנשים. אין לנו סודות לשמור, אז לא צריך לנעול.

לגבי מה שכתבת מבחינת תוכן - זה דורש סה"כ moderation רציני, תכני ליבה ברמה מאוד גבוהה, משמעת עצמאית גבוהה מצד המשתמשים (הנה אשכול זבל, אני לא עונה עליו, אני מדווח עליו). אפשר לעשות את זה. רוב המתחילים שמזיינים תשכל עפים מפה מהר, וחלק מסוים מהם… נשאר. מסוקרן כזה. נתקע. פה קלעת אותו, פה הוא מתחיל להשתפר בונה את עצמו ונהפך לחלק מרוטציית המשתמשים הקבועה שלך פה. אפשרי, קשה, אבל קיים.

בסופו של דבר תסתכל עלי והאשכול libpcap hooking שכתבתי. יכלתי לכתוב אותו פה, אבל למה לי? פה אני מקבל 30 צפיות גג גג. אולי אקבל תגובות יותר רציניות, אבל זה לא מעניין אותי. אני רוצה שימצאו אותי בגוגל, אני רוצה את ה900 צפיות בגוגל, אני רוצה את הצפיות מכל המתחילים שלא יודעים מה זה libpcap, אני רוצה לקבל את היחס שפה אם הייתי כותב אף פעם לא הייתי מקבל, idk

אתה רוצה שיהיה לאנשים אינטרס להירשם, ואתה רוצה שלאנשים יהיה אינטרס להישאר. אתה כבר מתחיל מסורס כי אין לך תכנים BLACKHAT שזה דלק עבור הרבה מאוד פורומי האקינג בclearnet וdarknet כאחד, אז אני מציע לראות על מה כן יש לנו פה פונטציאל לעבוד. ואין לי שמץ של מושג, באמת.

עריכה:

אגב רעיון משעשע שעלה לי הרגע - פתח את הפורום לכולם, אבל לקריאה בלבד. פתח את ההרשמה, אבל היא דורשת הזמנה / אישור מראש ע"י קבוצת מייסדים או כל קבוצה אחרת / אנארף, שיהיה יחסית קל להירשם אבל לא כזה קל.

אבל תעשה שיהיה אפשר למצוא אותך מגוגל. תעשה שכל תגובה דווקא קריאה על ידי אורחים ומשתמשים לא רשומים. סיבה ענקית למה HACKFORUMS כזה מצליח הוא הנוכחות הבולשיטית שלו בגוגל, העובדה שאתה בתור אורח יכול לקרוא את האשכול דרך גוגל וכדי להגיב בו אתה צריך להירשם.

אחד הפוסטים אוחד לנושא קיים: באגים, באגים בכל מקום

השתתפות הקהילה בקבלת החלטות היא חשובה בכדי ליצור מקום ששייך לכולנו. אחת השאיפה שלי היא ליצור מקום שכולם לוקחים חלק ביצירה ובכיוון אליו הקהילה מתקדמת, אפשר להשיג זאת רק על-ידי השתתפות החברים בקהילה.

מצב ההרשמה צריך להיות?

• פתוחה
  • סגורה (מוזמנים בלבד)
  • פתוחה לפרקים (ההרשמה נפתחת במועדים קבועים)

0 מצביעים

אנא פרטו בכמה מילים גם למה.

רציתי לחכות עם התגובה שלי, לקבל פידבק משאר החברים בפורום, אבל לא נראה שזה יקרה. אני מסכים במידה רבה שהפורום צריך להיות פתוח לכולם, להשתתפות חופשית - זו הסיבה שהרמתי פורום ולא בלוג, למרות שהרבה פעמים אני מרגיש שהפעילות פה היא כמו בלוג (מעט מאוד משתמשים פעילים בדיון). שזה באמת מסקרן אותי, למה אנשים לא משתתפים בדיונים ותורמים מהידע שלהם. אני לא בעד ספאם, חשוב שכל הודעה באמת תתרום - לכולנו.

אגב הצבעתי “פתוחה לפרקים”, כי אני חושב שחייבים סינון כלשהו, אחרת הפורום יהיה מוצף בשאלות “מעצבנות” של “איך אני מתחיל”, “איפה ללמוד”, “איך אני פורץ ל…”, במיוחד כאשר אין אשכולות שנותנים תשובה מקיפה לשאלות הללו, אז בשלב זה הן לגיטימיות. אם המצב ישאר (שכרגע נראה שלא) ללא ספק נצטרך איזשהו עידוד להרשמה בתקופות הפתוחות, או לאפשר הרשמה מחוץ לתקופות שההרשמה פתוחה, לדוגמה האתגרון ש @Revirtux הכין.

אני באופן אישי לא חושב שפתיחת ההרשמה תועיל לפורום, אבל יתבצע מה שיוחלט בהצבעה.

ההצבעה הסתיימה, הפורום ישאר פתוח להרשמה עד להודעה חדשה.