הוסף צ'אט לפורום (שוב, הפעם לתמיד?)

כחלק מהעדכון האחרון [1] והשינויים התשתיתיים [2] הופעלה אפשרות מובנת ב-Discourse של צ’אט (בשונה מבעבר שהיה מדובר בתוסף חיצוני [3]). האייקון שלו מופיע ליד החיפוש מצד שמאל למעלה (זמין לבעלי אמון 1 ומעלה), ולחיצה עליו תפתח את הצ’אט בצד שמאל למטה.

ישנם שני סוגי צ’אט, ערוצים (על-פי הגישה שלכם יקבע אם יופיעו לכם) ופרטיים. ההיסטוריה בערוצים נשמרת ל-7 ימים, ובצ’אט פרטי ל-30 יום. החוקים על ההודעות בצ’אט יותר קלילים, אבל עדיין אפשר לדגל הודעות שלדעתכם מקומן אינן בפורום, וכן יש מערכות אוטומטיות שמונעות הצפה וכתיבת הודעות באופן מהיר (slow mode) תלוי ברמת אמון שלך. חשוב לדעת כי הצ’אטים הללו אינם E2EE, ואם אתם רוצים שיחה מוצפנת תשקלו לפעיל הצפנה בהודעות האישיות שלכם [4] (ותשתמשו במערכת הודעות ולא במערכת צ’אט).

קישורים:

1. זמני תחזוקה, עדכוני מערכת ועוד - מס׳ 32 מאת iTK98
  2. עדכון לגבי ה-CDN וה-WAF שהאתר עשה בהם שימוש (StackPath)
  3. הוסף צ'אט בצידו הימני של העמוד
  4. פיצ'ר חדש - הודעות מוצפנות

משום מה לא עובד לי הצ’אט, לא מופיע לי האייקון של הצ’אט. בנוסף, האם יהיה עדכון ללוח האירועים עבור 2023?

@Celestial אתה כרגע ברמת אמון 0, גישה לצ’אט אפשרית מרמת אמון 1 ומעלה. עדכנתי את ההודעה המקורית לציין זאת.

לגבי “לוח אירועים”, זה משהו שאני צריך להוסיף ולצערי לא היה לי מספיק זמן להתעסק בזה בחודשים האחרונים. אבל כן, אני אצור לוח אירועים עבור 2023.