דרמה ב-LMG

הקדמה

אני זוכר צופה בסרטוני unboxing של לינוס עוד בימים שעבד NCIX. הוא היה לוקח מוצר כלשהו מהחנות לחניה, עם מצלמת 480p, מצלם פתיחה של המוצר ותיאור קצר שלו. משם הפך להיות Youtuber במשרה מלאה (LTT - Linus Tech Tips), עם משרד ביתי, עד שהחליט לרכוש שטח מסחרי עם עזרת הצופים שלו והקים את LMG (Linus Media Group).

תחושתי האישיות לגבי לינוס סבסטיאן

לינוס, במיוחד בשנים האחרונות (שזה בא יותר לידי ביטוי), תמיד הרגיש לי כמישהו שיש לו בעית של שגעון גדלות - כאילו זה שהשם שלו חלק משם החברה אינה אינדיקציה מספקת. אני זוכר גם את היום שהפסקתי לצפות בערוצים שלו, כי דיי, אתה בן 36 - תתבגר. זה היה ב-1 באפריל 2021 וזה היה סרטון שלם של פרסומות, כמה בנאדם יכול להיות טמע? או שפשוט פספסתי את הבדיחה.

הדרמה

ב-14 באוגוסט Gamers Nexus פרסם וידיאו שמבקר את הדיוק, ההוגנות והשקיפות בארגון LMG.

התגובה של לינוס לא אחרה לבוא, שהתמקדה בעיקר בהתגננות והסברים לא קשורים. תירוצים שלא באמת תרמו לדיון. סטיב ענה עליהם בוידיאו נפרד (החלק הראשון).

לבסוף, כנראה לאחר דיון פנימי (ובוגר), LMG שחררו את הסרטון הבא שסוף סוף לוקח אחריות, האם אפשר לקוות לשיפור?

הדרמה ממשיכה

הדרמה ממשיכה עם ציוצים של Madison (עבדה ב-LMG), לגבי החוויות שלה לעבוד בחברת LMG.

בציוצים האלו יש האשמות שנשמעו בעבר, כמו סביבת עבודה רעילה ולחוצה, והאשמות חדשות של הטרדה מינית. מסקרן אותי מאוד מי זה…

מה עכשיו?

LMG הוא בין ערוצי הטכנולוגיה הכי גדולים ביוטיוב, אבל כבר היו בעבר נפילות של ערוצים בעקבות חוסר אימון של הצופים (H3h3, Tek Syndicate), אבל אלו ערוצים הרבה יותר קטנים, שאני חושב שהצופים שלהם נחשבים ליותר Hardcore, מה שאומר שכנראה זה לא ישפיע על LMG רבות.